رمز من - ramzeman

مایكروسافت جایزه های نقدی امنیتی خویش را ۳ برابر كرد

مایكروسافت جایزه های نقدی امنیتی خویش را ۳ برابر كرد به گزارش رمز من مایكروسافت مبالغ در نظر گرفته شده برای جایزه نقدی خویش را سه برابر كرد و از اعطای مجموعاً ۱۳.۷ میلیون دلار پاداش برای افشای صدمه پذیری های نرم افزارهای خود در جولای سال ۲۰۱۹ اطلاع داد.به گزارش رمز من به نقل از زد دی نت، برنامه اعطای جایزه مایکروسافت با هدف شناسایی مشکلات و حرفه های امنیتی برنامه های تولیدی مایکروسافت هر سال اجرا می شود و هدف از آن پیشگیری از سوءاستفاده هکرها و ویروس نویسان از این مشکلات است.
آخرین رقابت در این حوزه از اول جولای سال ۲۰۱۹ تا ۳۰ ژوئن سال ۲۰۲۰ در چارچوب ۱۵ برنامه جداگانه اجرا شد و در مجموع ۱۳.۷ میلیون دلار پاداش به متخصصان امنیتی مختلف اعطا شد. این در شرایطی است که سال قبل در مجموع ۴.۴ میلیون دلار پاداش در چارچوب این برنامه ها اعطا شده بود.
مایکروسافت در این حوزه بیشتر از شرکت های فناوری بزرگ رقیب پاداش اعطا می کند. بعنوان مثال، کل رقم پرداخت شده توسط گوگل بابت اجرای رقابت مشابه ۶.۵ میلیون دلار بوده که تقریباً نصف مبلغ اختصاص یافته توسط مایکروسافت است.
مایکروسافت سال جاری شش برنامه جدید اعطای جایزه را در کنار برنامه های قبلی اجرا می کند و تاکنون بیشتر از هزار گزارش امنیتی را از بیشتر از ۳۰۰ محقق سایبری دریافت کرده است.

1399/05/16
23:17:16
5.0 / 5
1813
تگهای خبر: امنیت , تولید , شركت , فناوری
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت