رمز من - ramzeman
آمازون فاش كرد؛

تست كرونای ۱۹ هزار كارگر آمازون م

تست كرونای ۱۹ هزار كارگر آمازون م به گزارش رمز من آمازون فاش كرد تابحال تست ویروس كرونا ۱۹ هزار و ۸۱۶ هزار كارگر این شركت  مثبت اعلام شده است.به گزارش رمز من به نقل از انگجت، شرکت آمازون اخیرا اطلاعات جدیدی درباره تعداد کارگرانی که تست کووید ۱۹ آنها مثبت شده، منتشر نموده است.
البته شرکت های بزرگ آمریکایی به صورت معمول این نوع اطلاعات را منتشر نمی کنند.
به گفته این شرکت فناوری در بازه یک مارس تا ۱۹ سپتامبر، بین یک میلیون ۳۷۲ هزار کارگر که در انبارها یا برای فروشگاه های زنجیره ای Whole Foods کار می کنند، ۱۹ هزار و ۸۱۶ نفر به ویروس کرونا مبتلا شدند.
البته آمازون از مدت ها قبل با شیوع کووید ۱۹ در انبارهای خود دست و پنجه نرم می کند. این حالی است که از ماه مارس تابحال بیماری مذکور حداقل در ۹ انبار آمازون در آمریکا شیوع یافته است.
در همین راستا آمازون اعلام نمود روزانه هزاران تست تشخیص کووید ۱۹ انجام می دهد و تصمیم دارد تا ماه نوامبر روزانه ۵۰ هزار تست در ۶۵۰ واحد خود انجام دهد.
در آغاز همه گیری ویروس کرونا، چند مورد شیوع کووید ۱۹ در واحدهای آمازون این شرکت تا تحت فشار قرار داد تا اقدامات فاصله گذاری اجتماعی و تست وسیع کووید ۱۹ را اجرا نماید. این شرکت متخصصان آزمایشگاهی استخدام کرد تا آزمایشگاهی در آمریکا بسازند و بدین سان از ذخیره تست عمومی استفاده نکند.
البته آمازون اعلام نمود آمار کارگران مبتلا به کووید ۱۹ در انگلیس را فاش نمی نماید. آمازون در این کشور ۵۰ واحد و بیشتر از ۴۰ هزار کارگر ثابت دارد.

1399/07/12
13:52:05
5.0 / 5
2173
تگهای خبر: اطلاعات , شركت , فروش , فناوری
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت