رمز من - ramzeman

نرم افزاری كه میزان مفید بودن جلسات را پیشبینی می كند

نرم افزاری كه میزان مفید بودن جلسات را پیشبینی می كند به گزارش رمز من مایكروسافت یك نرم افزار كامپیوتری خاص اختراع كرده كه با بررسی برخی شاخص ها می تواند مشخص نماید جلسات كاری گروهی كیفیت و بهره وری لازم را داشته اند یا خیر.به گزارش رمز من به نقل از انگجت، مایکروسافت تقاضای ثبت اختراع یک اپلیکیشن را ثبت کرده که به نشست ها امتیاز می دهد. این ثبت امتیاز بر اساس زبان بدن افراد، حالات چهره افراد، تعداد حضار، دمای محیط، زمان برگزاری جلسه و غیره صورت می گیرد.
به عنوان مثال این برنامه که از ابزار بصری، سنسور و دوربین هم برای افزایش دقت خود استفاده می نماید، پی می برد که افراد حاضر در یک جلسه تا چه میزان به سخنران توجه دارند و تا چه حد به دلیل استفاده از گوشی بر روی مباحث طرح شده تمرکز ندارند. از این تکنولوژی می توان هم در نشست های مجازی و هم در نشست های حضوری استفاده نمود.
برنامه مورد اشاره با تحلیل داده های جمع آوری شده حتی می تواند میزان مفید بودن جلسات مختلف را پیش بینی نماید و برای برگزاری جلسات پربارتر، زمان و مکان های مناسب را پیشنهاد بدهد. هنوز معلوم نیست مایکروسافت این برنامه را در عمل چه زمانی عرضه می کند. همینطور در مورد نحوه حفظ حریم شخصی و امنیت افرادی که اطلاعاتشان بدین شکل به دست مایکروسافت می افتد هم اطلاعاتی در دست نیست.

1399/09/12
13:28:16
5.0 / 5
1241
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت