رمز من - ramzeman

شكایت از آمازون به دلیل اخراج یكی از كارگران

شكایت از آمازون به دلیل اخراج یكی از كارگران به گزارش رمز من تصمیم آمازون برای اخراج یکی از کارگران انبارهایش باعث طرح شکایت از این شرکت توسط هیأت ملی روابط کار آمریکا شده است.به گزارش رمز من به نقل از ورج، این کارگر کارتنی بودن نام دارد و ماه گذشته توسط آمازون اخراج شد بودن می گوید تمام تلاش خویش را برای انجام بهتر فعالیتهای شغلی صورت داده، ولی آمازون در نهایت وی را اخراج کرده است.
وی همچون کارگرانی بود که برای وادار کردن آمازون به پرداخت کمک هزینه در زمان مرخصی درمان ناشی از ابتلاء به بیماری کرونا تلاش می کرد. اما آمازون با چنین پرداخت هایی مخالف بوده و تنها در صورت حضور کارگران در محل کار حاضر به پرداخت حقوق است.
مدیران آمازون همینطور استدلال می کنند که با اجرای طرح های ارتقای بهداشت و سلامت جلوی ابتلاء به کرونا را گرفته اند. این در شرایطی است که صدها کارگر و کارمند آمازون کماکان به این ویروس مبتلا می شوند. بودن در ماه مارس گذشته و به دلیل بحث با سرپرست خود بر سر این موضوعات اخراج شد.
به دنبال افزایش تنش میان آمازون و کارگران انبارهایش کارگر دیگری به نام کریس اسمالز یک اعتراض حضوری را بر ضد آمازون سازماندهی کرد که وی هم توسط آمازون اخراج شد. این مورد هم در حال پیگیری حقوقی است.


منبع:

1399/09/16
13:13:04
5.0 / 5
1309
تگهای خبر: شركت , هزینه
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت