رمز من - ramzeman

جریمه شركت های طراح ربات بازفروش بلیط در آمریكا

جریمه شركت های طراح ربات بازفروش بلیط در آمریكا رمز من: کمیسیون فدرال تجارت آمریکا برای نخستین بار دو شرکت را به جرم طراحی ربات های باز فروش بلیط رویدادهای جذاب فرهنگی و هنری به پرداخت بیش از 3.7 میلیون دلار جریمه محکوم نمود.به گزارش رمز من به نقل از انگجت، بااینکه برگزاری خیلی از رویدادهای زنده فرهنگی و ورزشی و هنری به سبب شیوع ویروس کرونا متوقف شده، اما این امر به مفهوم توقف فعالیت ربات های بازفروش بلیط های قبلاً فروخته شده نیست.
مقامات کمیسیون فدرال تجارت آمریکا برای نخستین بار با بازفروش بلیط های یک کنسرت آنلاین در اینترنت برخورد کردند و عوامل باز فروش غیرقانونی هزاران بلیط این کنسرت را به پرداخت جریمه ۳.۷ میلیون دلاری محکوم کردند.
ربات های مورد اشاره توسط دو شرکت Time Tickets و Cartisim طراحی شده بودند. شرکت های مورد اشاره آدرس های اینترنتی خودرا نیز مخفی کرده بودند و از حساب های جعلی در سایت تیکت مستر و نیز اطلاعات جعلی کارت های اعتباری برای دور زدن قوانین خرید آنلاین استفاده می کردند.
دو شرکت مورد اشاره با باز فروش بلیط های قبلاً فروخته شده میلیون ها دلار درآمد به جیب زده اند. کمیسیون فدرال تجارت آمریکا در ابتدا جریمه ای ۳۱ میلیون دلاری را برای این دو شرکت در نظر گرفت که سرانجام با اعتراض انجام شده آنرا به ۳.۷ میلیون دلار کم کرد.


منبع:

1399/11/06
14:39:59
0.0 / 5
1042
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت