رمز من - ramzeman

انجام آزمایشات مهم در داخل ایستگاه فضایی بین المللی

انجام آزمایشات مهم در داخل ایستگاه فضایی بین المللی رمز من: ایستگاه فضایی بین المللی بتازگی در حساب کاربری خود در اینستاگرام تصویری از سه فضانورد ناسا منتشر نمود و درباره کار آنها در ایستگاه فضایی توضیحاتی ارائه داد.


به گزارش رمز من به نقل از ایسنا، آزمایشات علمی بسیاری در داخل ایستگاه فضایی انجام می شود تا فضانوردان بینش جدیدی درباره درمان های بالقوه به دست آورند چونکه انجام برخی آزمایشات به سبب تداخل گرانش در زمین امکان پذیر نیست.


در تصویر اول "مایکل هاپکینز"، فضانورد ناسا بر روی اجزای هیدروپونیک برای مطالعه مدیریت آب گیاه کار می کند و در حال بررسی راه های حفظ گیاهان در ریزگرانش از جوانه زدن تا عملیات برداشت است.


در تصویر دوم "شانون واکر"، فضانورد ناسا در مورد چگونگی مدیریت مخلوط های مایع و گاز در داخل ساختارهایی با اشکال خاص برای نمایش فناوری ساختارهای مویرگی تحقیق می کند. این یافته ها می تواند به توسعه سیستم های پشتیبانی از حیات قابل اطمینان تر برای ماموریت های فضایی که در آینده صورت خواهد گرفت، منجر شود.


در تصویر سوم "کیت روبینز"، فضانورد ناسا در کنار یک جفت دستیار رباتیک به نام "AstroBee" در داخل ماژول آزمایشگاه کیبو ژاپن قرار دارد. فضانوردان در حال آزمایش توانایی حرکت خودکار و انجام مانور این ربات های مکعب شکل هم اندازه توستر، در داخل آزمایشگاه مداری هستند.
منبع:

1399/11/25
14:43:23
0.0 / 5
993
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت