رمز من - ramzeman
برخلاف مصوبه شورای فضای مجازی؛

كانال وزیر ارتباطات در تلگرام تیك آبی گرفت

كانال وزیر ارتباطات در تلگرام تیك آبی گرفت کانال محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پیام رسان خارجی تلگرام در حالی تیک آبی گرفت که چنین اقداماتی پیش از این توسط شورایعالی فضای مجازی ممنوع اعلام شده بود.


به گزارش رمز من به نقل از مهر، فعالیت وزیر ارتباطات در پیام رسان خارجی تلگرام در حالی رسمی شده که این پیام رسان از سال ۹۶ و به دستور قضائی فیلتر شده و مسدود است. از ۲ روز گذشته کانال رسمی محمدجواد آذری جهرمی با نام «وقایع: آذری جهرمی» با انتشار اطلاعیه ای در گروههای تلگرامی و سایر شبکه های اجتماعی اعلام نموده است که تنها کانال معتبر وزیر ارتباطات، تیک آبی دریافت کرده است و کانال ها و گروههای گوناگونی که اخیراً به نام وزیر ارتباطات در فضای مجازی ایجاد می شوند، معتبر نیستند.
این کانال از کاربران خواسته که مراتب غیر واقعی بودن کانال ها و گروههای فاقد تیک آبی که به نام وزیر ارتباطات بوجود آمده را به دیگران هم اطلاع دهند تا از سوءاستفاده های احتمالی پیشگیری شود. در آخرین مطالب این کانال، در مورد آخرین فرصت دریافت بسته اینترنت ویژه دانشجویان و موضع گیری وزارت ارتباطات درباره مصوبه کمیسیون تلفیق در خصوص افزایش درآمد دولت از اپراتورهای ارتباطی، اطلاع رسانی شده است. ایجاد کانال رسمی محمدجواد آذری جهرمی در شبکه پیام رسان تلگرام و اطلاع رسانی گسترده برای آن، در حالی است که مطابق بند ۷ مصوبه شورایعالی فضای مجازی با مبحث سیاست ها و اقدامات ساماندهی پیام رسان های اجتماعی، هرگونه استفاده نهادها و مؤسسات دولتی و عمومی از شبکه های اجتماعی خارجی ممنوع می باشد.


منبع:

1399/12/09
22:37:46
0.0 / 5
955
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت