رمز من - ramzeman
در پیاده روی فضایی امروز

آرایه های خورشیدی جدید در فضا نصب می شوند

آرایه های خورشیدی جدید در فضا نصب می شوند ایستگاه فضایی بین المللی ساعاتی پیش در حساب کاربری خود در اینستاگرام از انجام یک پیاده روی فضایی آگاهی داد.


به گزارش رمز من به نقل از ایسنا، ایستگاه فضایی بین المللی با انتشار تصاویری از فضانوردان نوشت: فضانوردان چهارشنبه ساعت ۸ بامداد به وقت منطقه زمانی شرقی(۱۶: ۳۰ به وقت تهران) بمنظور نصب آرایه های خورشیدی برای تقویت سیستم برق ایستگاه فضایی بین المللی یک پیاده روی فضایی انجام خواهند داد.
این پیاده روی فضایی توسط دو تن از فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی به اسامی "شین کیمبرو"(Shane Kimbrough) و توماس پسکه(Thomas Pesquet) صورت خواهد گرفت و تلویزیون ناسا نیز از ساعت ۶: ۳۰ بامداد به وقت منطقه زمانی شرقی (۱۵ به وقت تهران) پوشش زنده این عملیات را شروع خواهدنمود.
در تصویر اول "مارک وند هی"(Mark Vande Hei) مهندس پرواز ماموریت اکسپدیشن-۶۵ به شین کیمبرو(پایین) و توماس پسکه (بالا) در تست و پوشیدن لباس فضایی ایالات متحده کمک می نماید. در تصویر دوم نیز "مگان مک آرتور" و "مارک وند هی" مهندسان پرواز اکسپدیشن ۶۵ به توماس پسکه(چپ) و شین کیمبرو (سمت راست) در صورتیکه آنها درحال تست لباس فضایی خود برای پیاده روی امروز هستند، کمک می کنند.
تصویر اول


تصویر دوم

1400/03/26
22:40:21
5.0 / 5
579
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت