رمز من - ramzeman

ارتش آمریكا مبحث یوفوها را جدی می گیرد

ارتش آمریكا مبحث یوفوها را جدی می گیرد یک گزارش جدید در مورد بررسی مشاهده ˮپدیده های هوایی ناشناختهˮ یا ˮیوفوˮ(UFO) که گاهی ˮبشقاب پرندهˮ توصیف می شوند، نشان داده است که سرانجام ارتش آمریکا درحال جدی گرفتن آن است.


به گزارش رمز من به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، اعضای کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا جلسه توجیهی محرمانه ای را با مسؤلان اف بی آی و مقامات نیروی دریایی ایالات متحده داشتند تا در مورد پدیده های هوایی ناشناخته(UAP) که برخی آنرا تهدیدی برای امنیت ملی خوانده اند، بحث کنند.
این جلسه توجیهی در مورد یوفوها که ما در محاوره آنها را "بشقاب پرنده" می نامیم، سرانجام به جلسه استماع کنگره منجر گردید تا بعد از چند دهه بالاخره به این مورد یک نگاه جدی شود.
در حالیکه مشاهده پدیده های هوایی ناشناخته(UAP) به صدها مورد می رسد، "پنتاگون" با طرح این سوال که برای یافتن پاسخ این راز چه مقدار زمان و ابزار باید اختصاص دهد، وارد گود شده است.
پایگاه خبری سی ان ان مصاحبه های شش مقام مسئول را بررسی کرد که در آن تلاشی برای انتقال یوفوها از دنیای داستان های علمی و تخیلی به موارد واقعی تهدید کننده امنیت ملی دیده می شود.
"شان پاتریک مالونی" نماینده نیویورک بعد از این جلسه توجیهی اظهار داشت که وی و همکارانش مساله پدیده های هوایی ناشناخته و غیرقابل توضیح را جدی می گیرند، چون که با ایمنی و امنیت پرسنل ارتش ایالات متحده یا منافع امنیت ملی آمریکا سر و کار دارد.
وی ادامه داد: ازاین رو ما می خواهیم بدانیم که با چه چیزهایی سر و کار داریم. ما سرانجام می توانیم این حقیقت اعلام نماییم که به رغم چندین دهه نادیده گرفتن و فشارهای داخلی و کارهای بروکراتیک، دولت ایالات متحده مساله یوفوها را جدی می گیرد.
طبق گزارش سی ان ان، "دیوید نورکویست" معاون سابق وزیر دفاع که در سال ۲۰۲۰ گروه ویژه ای را برای ارزیابی ماهیت پدیده های هوایی ناشناخته(UAP) تشکیل داد، اظهار داشت: هر کسی که به آن توجه کافی داشته باشد، می فهمد که باید آنرا جدی بگیرد.
تابحال تحقیقات در مورد پدیده های هوایی ناشناخته(UAP) به جایی نرسیده است و بیگانه بودن یا نبودن آنها هنوز اثبات نشده است. البته فرضیه اولیه ایالات متحده در مورد آنها این است که این اجرام عجیب و ناشناخته که درحال پرواز بر فراز ناوهای آمریکایی دیده می شوند، در واقع یک فناوری فوق پیشرفته متعلق به کشورهای روسیه یا چین هستند.
"نورکویست" می گوید: اگر این اشیای پرنده پرچم روسیه روی خود داشتند، ما این بحث را نمی کردیم.
گفتنی است که گزارش دولت در مورد این پدیده های هوایی ناشناخته در اواخر ماه ژوئن منتشر خواهد شد، اما احتمالاً پرونده را در مورد یوفوها نخواهد بست.
یک مقام دولتی فکر می کند چندین یا اغلب مشاهدات ثبت شده در واقع آمیزه ای از پدیده های مختلف است و شاید یک بالون هواشناسی در افق بوده باشد که با آب و هوای بسیار عجیب همراه شده است.
با این وجود، بعضی از مشاهدات امکان دارد واقعاً نشان دهنده فناوری فوق پیشرفته ارتش یک کشور دیگر باشد و یا شاید این اشیای پرنده واقعا متعلق به فرازمینی ها و بازدید آنها از زمین باشد.
منبع:

1400/03/31
10:09:39
5.0 / 5
498
تگهای خبر: اطلاعات , امنیت , فناوری
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت