رمز من - ramzeman
از سوی جهانگیری؛

سند ارتقای راندمان بخش ارتباطات ابلاغ گردید

سند ارتقای راندمان بخش ارتباطات ابلاغ گردید معاون اول رییس جمهور سند ارتقای راندمان بخش ارتباطات که به پیشنهاد مشترک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان اداری و استخدامی کشور به تصویب هیئت دولت رسیده بود را ابلاغ نمود.به گزارش رمز من به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور سند ارتقای راندمان بخش ارتباطات که به پیشنهاد مشترک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان اداری و استخدامی کشور به تصویب هیئت دولت رسیده بود را ابلاغ نمود.
هیئت وزیران در جلسه ۹ تیر ۱۴۰۰ به پیشنهاد مشترک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان اداری و استخدامی کشور، سند ارتقای راندمان بخش ارتباطات را تصویب کرد.
بر اساس این تصمیم، وزارت ارتباطات موظف است گزارش پیشرفت اقدامات و برنامه های مندرج در این سند را در مقاطع زمانی شش ماهه تهیه و به سازمان ملی راندمان ایران ارائه نماید.
همچنین سازمان های اداری و استخدامی و ملی راندمان مکلفند گزارش تجمیعی اقدامات صورت گرفته برای این سند را بصورت سالانه به هیئت وزیران ارسال کنند.
گفتنی است، این سند بعد از ابلاغ و اجرای آزمایشی به مدت یکسال، با پیشنهاد وزارت ارتباطات و تأیید سازمان ملی راندمان قابل بازبینی خواهد بود.

1400/04/20
13:21:16
5.0 / 5
221
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت