رمز من - ramzeman
یك فعال حوزه استارت اپ:

طرح پشتیبانی از کاربران فضای مجازی به نظرات کارشناسان توجه نکرده است

طرح پشتیبانی از کاربران فضای مجازی به نظرات کارشناسان توجه نکرده است یک فعال حوزه استارت آپ اظهار داشت: در طرح پشتیبانی از حقوق کاربران فضای مجازی به نظرات کارشناسان توجه نشده است.


به گزارش رمز من به نقل از مهر، صابر خسروی امروز پنجشنبه در نشست خبری رویداد جی تاک با محوریت بررسی چالش ها و آگاهی بخشی سرویس ها و محصولات گوگل که در یک شتاب دهنده مستقر در کارخانه نوآوری آزادی برگزار شد، اظهار داشت: طرح پشتیبانی از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی مساله فعلی روی میز اکوسیستم استارت آپی است و مبحث این است که گفتگوها در مورد این طرح در لایه های بالا اتفاق می افتد و صدای افراد در لایه کارشناسی که لایه های پایین است شنیده نمی گردد.

مدیرعامل مرکز نوآوری و شتابدهی واقع در کارخانه نوآوری آزادی تصریح کرد: سوال کسب و کارهای استارت آپی این است که بعد از عملیاتی شدن طرح صیانت آیا سرویسهای گوگل در کشور قطع می شود و آیا به لحاظ تکنیکال بدون سرویسهای گوگل در کشور فعالیت کسب و کارها ادامه می یابد یا خیر؟ وی ادامه داد: مبحث این است که در طرح صیانت گفتگوها همیشه سیاسی بوده و به نظرات کارشناسان توجه نشده است.

1400/08/07
14:31:39
5.0 / 5
529
اگر مطلب را پسندیدید لایک کنید
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
رمز من - Ramzeman
ramzeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رمز من محفوظ است

رمز من

فناوری اطلاعات و امنیت